poniedziałek, Listopad 30, 2020
Analiza rynkuOgólna

Analiza NXT 27.11.2017

934wyświetleń
Dzisiaj zaczynamy dzień od analizy NXT, ponieważ jest to kryptowaluta w której widzimy na chwilę obecną największy potencjał wzrostowy.

Wiele osób pyta dlaczego NXT rośnie? Czy jest to spowodowane jakimiś newsami lub nadchodzącymi wydarzeniami? Otóż zawsze powtarzamy, że nie kupujemy newsów tylko analizujemy wykresy. Tak też jest w tym przypadku. Poniżej prezentujemy zdjęcie, które bardziej wyjaśnia sytuację na rynku odnośnie NXT.

NXT rozpoczął swój nowy cykl przebijając trend spadkowy i tym samym generując sygnał odwrócenia trendu. Obecna sytuacja na rynku wskazuje, że jesteśmy w trakcie pięcio-falowego wzrostu w okolice ceny 3000 satoshi.

Wczoraj na naszej darmowej grupie na facebooku wygenerowaliśmy sygnał zakupu, dzięki któremu można było osiągnąć 40% zysku. Docelowy wzrost w okolice 3000 satoshi daje blisko 100% skok.

 

Grupa na FB – dodatkowe powiadomienia

Grupa powstała jako wsparcie dla osób zainteresowanych inwestowaniem w Bitcoina oraz inne kryptowaluty.  Grupa to niewątpliwie źródło informacji z “pierwszej ręki”, bezpośredni kontakt z nami, dodatkowe analizy.

 

 

 

Treść tego wpisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.