poniedziałek, Listopad 30, 2020
Analiza rynkuOgólna

Analiza LSK 28.11.2017

1.04Kwyświetleń
Lisk ostatnio zareagował bardzo impulsywnie na wiadomość o przełożeniu rebrandingu na późniejszy termin. Spowodowało to wycofanie kapitału przez inwestorów i zapoczątkowało FUD u pozostałych. Efektem tego była reakcja łańcuchowa powodująca masową wyprzedaż. Dzisiaj widzimy, że korekta zatrzymała się na poziomie 78,6% według zniesienia Fibonacciego. Jeżeli cena utrzyma się w przedziale 0.000783 – 0.0009 i zobaczymy napływ kapitału możemy spodziewać się próby powrotu do poprzednich poziomów cenowych. Patrząc na obecną sytuację z BTC, który zbliża się do 10 000$ widać, że Lisk mocno wzbrania się przed dalszym  spadkiem. Daje nam to dobrą lecz ryzykowną okazję do wejścia po najniższej cenie. Osobą decydującym się na ten ruch zalecane jest ustawienie stop-limitu w okolicach ceny 0.00078

 

Grupa na FB – dodatkowe powiadomienia

Grupa powstała jako wsparcie dla osób zainteresowanych inwestowaniem w Bitcoina oraz inne kryptowaluty.  Grupa to niewątpliwie źródło informacji z “pierwszej ręki”, bezpośredni kontakt z nami, dodatkowe analizy.

 

 

 

Treść tego wpisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.