poniedziałek, Listopad 30, 2020
Analiza rynkuOgólna

Analiza BTC 21.11.2017

881wyświetleń
Wczoraj przy cenie blisko 8300$ informowaliśmy na naszej prywatnej, darmowej grupie o tym, że niestety nie udało nam się osiągnąć przewidzianego przez nas poziomu ceny kupna i tym samym wygenerowaliśmy nowy sygnał zakupu.

Obecna sytuacja na rynku jest bardzo chwiejna i wiele wskazuje na to, że jesteśmy w stanie Euforii, czyli na ostatnim etapie cyklu. Przez to rynek stał się bardziej impulsywny. Całość jednak wskazuje na silny trend wzrostowy, mogą temu też sprzyjać emocje związane z wprowadzeniem kontraktów terminowych dla Bitcoina przez CME Group – napływ nowego kapitału będzie determinował cenę. Prawdopodobnie nie zobaczymy znacznych spadków w najbliższym czasie.

 

Grupa na FB – dodatkowe powiadomienia

Grupa powstała jako wsparcie dla osób zainteresowanych inwestowaniem w Bitcoina oraz inne kryptowaluty.  Grupa to niewątpliwie źródło informacji z “pierwszej ręki”, bezpośredni kontakt z nami, dodatkowe analizy.

 

 

 

Treść tego wpisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.