poniedziałek, Listopad 30, 2020
Analiza rynkuOgólna

Analiza BTC 15.12.2017

953wyświetleń
Niestety ostatnio nie mamy zbyt dużo czasu, aby poświęcić go tutaj. Jest to spowodowane tym, że szykujemy się na nowy rok. Dlaczego? Otóż wiele wskazuje, iż w przyszłym roku Bitcoin może sięgnąć po sześciocyfrowy wynik – może przekroczyć 100 000$!

Naszym celem na nowy rok jest zrobienie wszystkiego, aby każdy z Was przy naszej pomocy mógł wyciągnąć z tego jak najwięcej. Dlaczego do stycznia możemy być mniej aktywni, ponieważ pracujemy nad wdrożeniem nowej formy powiadomień z rynku, dzięki czemu będzie więcej analiz i sygnałów.

Sytuacja BTC 

Pierwotnie zakładaliśmy, że może dojść do korekty, po przekroczeniu ceny 10 000$, która niewątpliwie była barierą psychologiczną dla wielu inwestorów. Przełamanie jej spowodowało wielki entuzjazm wśród pozostałych, a to rozpoczęlo “wypchnięcie” ceny do poziomu 11 426$. Taka “napompowana” cena budzi strach przed wielkim spadkiem. Tak też się stało, jednak nie tak drastycznie jak wszyscy oczekiwali (w tym też my). Bitcoin zrobił wzorową korektę ABC do poziomu ceny 8 830$ po czym doszło do szybkiego powrotu w okolice 10 097$.

Po korekcie ABC zaczęły się wzrosty, które trwają do dnia dzisiejszego. Ostatnio miała miejsce druga, “bliźniaczo podobna” korekta przy okolicach ceny 17 170$. 

Obecna sytuacja

Obecnie Bitcoin nadal jest w trendzie wzrostowym i raczej pozostanie w nim na dłużej. Linia oporu towarzysząca mu do ceny 10 000$ stała się wsparciem.

 

W najbliższych dniach Bitcoin prawdopodobnie osiągnie cenę 20 000$.

 

Grupa na FB – dodatkowe powiadomienia

Grupa powstała jako wsparcie dla osób zainteresowanych inwestowaniem w Bitcoina oraz inne kryptowaluty.  Grupa to niewątpliwie źródło informacji z “pierwszej ręki”, bezpośredni kontakt z nami, dodatkowe analizy.

 

 

 

Treść tego wpisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.