niedziela, Maj 31, 2020
Analiza rynkuOgólna

Analiza BTC 01.11.2017 – podsumowanie

1.51Kwyświetleń
W dzisiejszym wpisie pragniemy podsumować naszą działalność na przestrzeni ostatnich dni. Jak zauważyliście staramy się dostarczać analizy, które pomogą zrozumieć nieco zachowanie rynku przeciętnemu użytkownikowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z inwestowaniem w Bitcoina. Naszym celem jest pokazanie to w prosty i zrozumiały sposób.

Ostatnio pojawiły się głosy krytyki od tzw. “ekspertów”, że to co prezentujemy jest archaiczne i nieprecyzyjne. Owszem zastosowane przez nas analizy są dalekie od ideału, linie nie dotykają idealnie knotów, a kreski czasem “wiszą w powietrzu”. Jednak rzeczywistość wygląda tak, że zwyczajnie nie widzimy w tym sensu, aby marnować czas na ustawianie linii co do milimetra, bądź tłumaczenia tysiąca zależnych, co zabierałoby jeszcze więcej czasu. Zadaniem tego co robimy jest pokazywanie ew. możliwości jakie mogą się zdarzyć, aby użytkownik był na nie przygotowany. Jasno określamy przedziały cenowe i co w nich należałoby zrobić. Naszą najmocniejszą cechą, która nas odróżnia od wspomnianych “ekspertów” jest skuteczność. 

Właśnie o tej skuteczności chcielibyśmy trochę napisać. Otóż poniżej prezentujemy nasze rezultaty, które prezentują się dość atrakcyjnie.

Data Zakup Okres Wynik Link
15.09.2017 cena 3000$ 45 dni 120% Link do analizy
15.10.2017 cena 5250$ 15 dni 25% Link do analizy

*Wyniki są w odniesieniu do dzisiejszego dnia tj. 01.11.2017

Wyniki są według nas jednoznaczne.

W przyszłości mamy w planach analizę nie tylko Bitcoina, ale również innych kryptowalut, co pozwoli osiągać jeszcze większe wyniki.
Na prośbę jednego z użytkowników, wczoraj przygotowaliśmy “na szybko” analizę Bitcoin Cash, którą załączyliśmy w celach poglądowych.

 

Aby doszło do rozbudowy serwisu i pojawiły się analizy innych kryptowalut bez wątpienia potrzebujemy Waszego wsparcia. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z tym co przygotowaliśmy w zamian za Waszą aktywność pod adresem cashfever.pl/tokeny/ oraz zachęcamy do udostępniania naszych postów na dowolnych social mediach.

 

 

 

Treść tego wpisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.